Sla navigatie over

Veldhuisweg 4-4

7955 PP IJhorst

  • Plaats: IJhorst
  • Koopsom: € 225.000,- k.k.
  • Woonoppervlak: 57 m²
Terug

Veldhuisweg 4-4

7955 PP IJhorst

€ 225.000,- k.k.

Woonoppervlak

57 m²

Aantal kamers

4 kamers
(3 slaapkamers)

Type woning

Woonhuis

In het prachtige ‘Het Reestdal’-gebied staat dit knusse ‘Boshuisje Casa Ciconia’, een VRIJSTAANDE RECREATIEWONING op een perceel van ca. 350m² eigen grond. De woning grenst aan een bos en er zijn verschillende natuurgebieden op korte afstand. Hierdoor kunt u in deze prachtige omgeving heerlijk tot rust komen. De woning is volledig ingericht en uitstekend onderhouden. Er is een slaapkamer en badkamer op de begane grond, en op de verdieping zijn nog twee extra slaapkamers.

Toeristische verhuur:
Boshuisje Casa Ciconia wordt nu naast eigen gebruik in eigen beheer toeristisch verhuurd. Het loopt erg goed! Het huisje heeft een eigen boekingswebsite en staat op meerdere boekingssites. Dit zorgt voor een zeer goed rendement en volledige vrijheid. De kachels zijn op afstand regelbaar en gasten kunnen contactloos inchecken, waardoor verhuur op afstand mogelijk is. Verder heeft Casa Ciconia een eigen reisgids over de omgeving op Airbnb en een leuke samenwerking met de Reestlandhoeve (een lokale wijnboerderij). Het is mogelijk om het hele concept over te nemen!

BEGANE GROND
Entree/hal met toilet. Via de hal komt u binnen in de gezellige woonkamer met open keuken (ca. 23m²). Aan de tuinzijde zijn openslaande deuren geplaatst waardoor u zo het terras opstapt. De keuken is voorzien van een combi- oven (vernieuwd in 2022), vaatwasser (2025), koel-vriescombinatie, inductiekookplaat en afzuigkap. Aan de achterzijde van de woning is een slaapkamer (ca. 8m²) en badkamer op de begane grond. De badkamer is voorzien van een ligbad, douchecabine en wastafel.

EERSTE VERDIEPING
Overloop met twee slaapkamers en bergruimte. De slaapkamers (ca. 7m² en ca. 6m²) hebben lichtinval van twee kanten door de aanwezigheid van extra dakramen. De grootste slaapkamer biedt toegang tot het balkon aan de voorzijde.

TUIN
De tuin is voorzien van een ruim terras en is volledig omheind. Een vrijstaande berging (ca. 6m²) zorgt voor ruimte voor tuingereedschap en fietsen. Er is een parkeerplaats op eigen terrein voor twee auto’s

PARK
Naast het eigen perceel zijn de wegen op het park mandelig. U wordt mede-eigenaar van het park. Het onderhoud is geregeld vanuit een gezonde VvE, de VvE/parkbijdrage bedraagt circa €500,- per jaar.

BIJZONDERHEDEN EN STERKE PUNTEN:
– Prachtige ligging aan de rand van het park;
– Stijlvol ingericht, u ervaart direct het vakantiegevoel;
– Mogelijkheid tot het overnemen van het gehele verhuurconcept;
– Slaapkamer en badkamer op de begane grond;
– Uitstekend onderhouden, o.a. recent zijn de kozijnen geschilderd;
– In de zomermaanden mag er vrij gebruik gemaakt worden van het zwembad op EuroParcs;
– Unieke ligging, omgeven door verschillende natuurgebieden. In de omgeving is genoeg te zien en beleven!

Tip! Google ‘Boshuisje Casa Ciconia’ voor meer informatie en zie de lovende recensies op Airbnb en Booking.com.

Kenmerken

Vraagprijs € 225.000,- k.k.
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg
Soort woning Eengezinswoning
Type woning Vrijstaande woning
Bouwvorm Bestaande bouw
Bouwjaar 1999
Soort dak Zadeldak
Onderhoud binnen Goed
Onderhoud buiten Goed
Woonoppervlakte 57 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 10 m²
Externe bergruimte 6 m²
Perceeloppervlakte 350 m²
Inhoud 219 m³
Aantal kamers 4 kamers
Aantal slaapkamers 3 slaapkamers
Aantal badkamers 1 badkamers
Voorzieningen Mechanische ventilatie, TV kabel
Energielabel E
Ligging tuin Zuidoost
Oppervlakte tuin 188 m²
Afmeting tuin 1890 bij 995 cm
Schuur/berging Vrijstaand hout