Sla navigatie over

Wijsterseweg 15-30

9417 TD Spier

  • Plaats: Spier
  • Koopsom: € 350.000,- k.k.
  • Woonoppervlak: 69 m²
Terug

Wijsterseweg 15-30

9417 TD Spier

€ 350.000,- k.k.

Woonoppervlak

69 m²

Aantal kamers

4 kamers
(3 slaapkamers)

Type woning

Woonhuis

Rustig gelegen in de Drentse bossen, staat deze vrijstaande recreatiebungalow op het groene park Thrianta in Spier – een plek waar natuur en comfort samenkomen. De bungalow is de laatste jaren grotendeels gemoderniseerd, zo is er in 2023 onder andere een nieuwe keuken geplaatst en hebben de muren stucwerk gekregen. Deze bungalow is instapklaar. Het geheel staat op een riant perceel van ruim 830 m² met veel zitplekjes. Dit is een heerlijk plekje in Drenthe, waar je het hele jaar door comfortabel kunt vertoeven.

Park Thrianta was oorspronkelijk opgezet als bungalowpark, maar in de praktijk zijn de meeste woningen permanent bewoond. Momenteel loopt er een traject om de bestemmingsplannen aan te passen naar woonbestemming; deze transitie bevindt zich in de afrondende fase. Het is mogelijk om je op dit adres in te schrijven, informatie hierover kunt u bij kantoor opvragen. Er zijn ook mogelijkheden tot uitbreiding van de woning tot 100m².

De bungalow staat gelegen nabij het dorp Spier dat grenst aan Nationaal Park ‘het Dwingelderveld’. Het dorp Spier is gelegen op slechts enkele autominuten van Beilen met alle dagelijkse voorzieningen ruimschoots aanwezig. In de directe omgeving zijn er uitgebreide fiets- en wandelmogelijkheden.

BEGANE GROND
Entree in hal met meterkast en provisiekast. De lichte woonkamer met open keuken (ca. 37 m²) heeft grote raampartijen die veel daglicht binnenlaten en een panoramisch beeld biedt. Het strakke stucwerk in combinatie met de stijlvolle laminaatvloer (2023) en de gezellige houtkachel (2023) maken het een sfeervol geheel. De moderne keuken is voorzien van elektrische kookplaat met afzuigkap, koelkast, vaatwasser en combi oven. Ook is de wasmachine in de keuken opgesteld, mooi afgeschermd met een keukendeur. Er zijn drie sfeervolle slaapkamers in de bungalow aanwezig (ca. 8 m², 8 m² en 6 m²). De badkamer is uitgevoerd met douche, wastafel en toilet. De badkamer is dit jaar opgefrist en heeft nieuwe kranen en een doucheset.

TUIN
De tuin rondom heeft meerdere terrassen en zithoekjes. Zo kan er elk moment van de dag wel ergens genoten worden van zon of schaduw. De tuin bestaat grotendeels uit vaste beplanting, groene omheining en gazon. Er is een houten schuurtje aanwezig, ideaal voor het stallen van fietsen en opbergen van tuingereedschap.

STERKE PUNTEN EN BIJZONDERHEDEN
– Woning is keurig onderhouden en gemoderniseerd vanaf 2023 tot heden;
– Ruim perceel van ca. 830 m² met veel groen en verschillende zithoekjes;
– Bungalow privé gesitueerd aan het einde van de laan;
– Compleet woonprogramma op de begane grond;
– Kunststof en aluminium kozijnen en openslaande tuindeuren;
– Groepenkast en mechanische ventilatie vernieuwd in 2023;
– Mogelijkheid tot plaatsing bijgebouw van 60m² een carport van 30m²;
– In 2024 is het dak deels vernieuwd, (nieuwe dakrand met geïntegreerde buitenverlichting, bitumen deels vervangen)
– Eigen oprit met plek voor 2 auto’s
– Nabij verschillende recreatiegebieden, zoals het Nationaal Park Dwingelderveld en de Col du Vam, waar je je sportief kunt vermaken.

Kenmerken

Vraagprijs € 350.000,- k.k.
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg
Soort woning Bungalow
Type woning Vrijstaande woning
Bouwvorm Bestaande bouw
Bouwjaar 1965
Soort dak Zadeldak
Onderhoud binnen Goed
Onderhoud buiten Goed
Woonoppervlakte 69 m²
Externe bergruimte 8 m²
Perceeloppervlakte 830 m²
Inhoud 257 m³
Aantal kamers 4 kamers
Aantal slaapkamers 3 slaapkamers
Aantal badkamers 1 badkamers
Voorzieningen Mechanische ventilatie, TV kabel, Rookkanaal, Glasvezel kabel
Energielabel C
Schuur/berging Vrijstaand hout